Press

back to the documents list

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33” короткометражний документальний кінофільм – Офіційно Вибраний фестифалями кінофільмів в Франції та Ню Йорку

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33”, короткотривала 9 ½- хвилинна версія повнометражного документального кінофільму, виготовлена фірмами Moksha Films і Tomkiw Entertainment, була визначена однією з Офіційних Виборів наступних міжнародних кінофестивалів: Фестиваль Кінофільму в Каннах: Куток Короткотривалого Фільму (без участи в конкурсі) в Каннах, Франції, та в Кіно-Q – Фестиваль Фільму на Союзівці в північнім Ню Йорку, США.

Фестиваль Кінофільму в Каннах (по французьки: le Festival de Cannes), заснований в 1939-му році, це найбільш престижний та впливовий кінофестиваль у світі. Це приватне демонстрування фільмів, котре відбувається щорічно у Palais des Festivals et des Congres, у відпочинковому містечку полудневої Франції, Каннах, відбудеться цього року в часі від 14-го до 28-го травня. Директор Боббі Лей показав дві прем’єри фільмів на цьому фестивалі в Каннах, в 2006-му та 2007-му роках.

Кіно-Q, Фестиваль Фільму на Союзівці, представляє документальні, короткометражні, та мультиплікаційні фільми на українські теми, або ті, що виготовлені українськими кінорежисерами. Цього року цей фестиваль відбудеться на чудовій відпочинковій оселі Союзівка (Soyuzivka Heritage Center), в північнім Ню Йорку, від 24-го до 26-го травня.

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33” є гострим, доступним, 9 ½- хвилинним короткометражним кінематографічним оглядом дуже тяжкого і жахливого періоду, коли через злочини, вчинені Йосифом Сталіном в Україні, від голоду загинули мільйони людей.

Цей повнометражний документальний фільм намагається поінформувати широку публіку по цілім світі. “ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932- 33” матиме можливість розповісти цю трагічну, дійсну історію в пам’яті тих 7- 10 мільйон осіб, котрі загинули, і тим самим чином, покаже як ця історія на віки вплинула на благополуччя народу. Цей фільм покаже політичні, економічні та суспільні аспекти цього історичного геноциду, та намагається заохочувати мир та благополуччя. Він теж намагається бути навчальною платформою, щоби запевнити, що така історія ніколи не повториться.

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33” матиме позитивний вплив на життя жертв, їхніх родин, та загальної публіки. Завдяки цьому фільму ті, котрі дотепер не мали голосів, зможуть нарешті висловитися.

Допоможіть світові пізнати про Геноцид України – Голодомор.

“Історія не знає іншого злочину такого характеру і такої важливости.”

“Найбільший обман. Найкраще збережена таємниця.”

Щоб оглянути анонс цього кінофільму чи щоби долучитися до фінансування цього кінофільму, просимо заглянути на веб-сторінку: www.HolodomorTheMovie.com

Info@HolodomorTheMovie.com

Holodomor the Movie LLC, 8306 Wilshire Boulevard
Suite #947, Beverly Hills,
CA 90211, USA