Press

back to the documents list

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33,” короткотривала фільмова версія (тривалістю 7:42) повнометражного документального кінофільму, виготовлена фірмами Moksha Films і Tomkiw Entertainment, буде виставлена на показ у середу, 12-го березня, 2008-го року, о годині 2:00 по полудні (за місцевим часом), на місцевій мережі кабельного телебачення міста Лос Анджелес. Ведучий та засновник програми Global Consortium (“Світовий Консорціум”) професор Джан Гаас твердить, що його програма перетворює навчання тим самим чином, що Інтернет перетворив бізнес цегол і будівельного розчину в електронічну торгівлю.

Global Consortium (GC) - це мережа партнерів, котрі співпрацюють над тим, щоб зменьшити культурні розбіжності в нашому світі. GC намагається розбудити свідомість про світові справи студентам при університетах по цілім світі. Якби не ця програма, багато з цих студентів не мали б на це змоги. GC має унікальну перевагу в тім, що його програми передаються більше ніж 2.5 мільйонам студентам у Каліфорнії. Ці програми передають на місцевій мережі кабельного телебачення (3CMedia Solutions), через інтернет, та безпосередно передають їх з місця подій нашим партнерам- школам, учителям, учням, та установам по цілім світі.

Global Consortium привернув доповідачів світової слави (на примір: Др. Джудеа Перл, батько убитого журналіста Даніела Перл), Професора Павла Артур, Амбасадора Акбар Агмед, та Павла Дівакар. В додатку, до партнерів GC зачисляються Університет Ал-Кудз (одинокий Арабський коледж в Єрусалимі), Міжнародний Тихоокеанський Коледж в Новій Зеландії, Університет Улстер в Північній Ірландії, Консулят Ізраїля, Центер Сімона Віезентал, організація Stand With Us, Американська Кампанія для Бірми, та найновіше співробітництво з Об’єднаними Націями.

У середу, 12-го березня о годині 2:00 пополудні (за місцевим часом), Global Consortium зверне свою увагу на одну з найбільших трагедій історії: Голодомор в роках 1932-1933. Епізод GC під заголовком “Забутий Геноцид?” приділить особливу увагу інтерв’ю з живим свідком Голодомору, мешканцею Лос Анджелес Анною Мотрук, котра в той час мала 8 років, та висвітленню короткотривалого фільму “ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33.” Директор фільму Боббі Лей, продюсер Марта Томків та дослідник і учений професор Тарас Гунчак будуть присутними підчас дискусії та запитів після висвітлення фільму.

Ведучий програми др. Джан Гаас розвинув ідею спільнот транс- дисциплінарного навчання тоді, коли вчив про світову цивілізацію та американську історію у Коледжі Серрітос. Після подій 11-го вересня др. Гаас дальше розвинув цю ідею тим, що створив спільноти світового навчання через Global Consortium.

Др. Гааса запрошено поділитися своїм уявленням про світове навчання з педагогами по цілім світі, та через Об’єднані Штати Америки. Недавно його вибрано одним з 425 світових педагогів цілого світу, щоби представити свою працю з GC.

Конґрес Об’єднаних Штатів Америки недавно відзначив др. Гааса за його працю над миром у світі. Це престижне відзначення є визнанням його посвяти освіті революційній програмі навчання GC. В додатку до цього, др. Гаас викладав в Об’єднаних Націях з нагоди 15-ої річниці “Відмови від сіонізму як способу розв’язання расової дискрімінації.” “ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33” є гострим, доступним, 7 ½- хвилинним короткотривалим кінематографічним переглядом дуже тяжкого і жахливого періоду, коли через злочини, вчинені Йосифом Сталіном в Україні, від голоду загинули мільйони людей.

Якщо Ви маєте бажання бути присутніми на програмі Global Consortium про Голодомор, просимо загостити:

Середа, 12-го березня, 2008-го року
Др. Джан Гаас
Коледж Серрітос
Центр Телеконференцій
11110 Бульвар Алондра
Норвалк, Каліфорнія 90650
Від години 2:00 до 3:00 по полудні (за місцевим часом)

Щоби оглянути цю подію на нашій веб-сторінці, просимо заглянути на www.3cmediasolutions.org, вибрати PROGRAMMING, вибрати WATCH NOW, вибрати з меню CERRITOS COLLEGE, та подати адресу Вашої електронної пошти.

Допоможіть світові пізнати про Геноцид України – Голодомор.
“Найбільший обман. Найкраще збережена таємниця.”

“Історія не знає іншого злочину такого характеру і такої важливости.”

Щоб оглянути анонс цього кінофільму чи щоби долучитися до фінансування цього кінофільму, просимо заглянути на веб-сторінку: www.HolodomorTheMovie.com

Info@HolodomorTheMovie.com

Holodomor the Movie LLC, 8306 Wilshire Boulevard
Suite #947, Beverly Hills,
CA 90211, USA