Press

back to the documents list

Недавно до проекту “ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33”, долучився Тарас Гунчак, професор світової слави, знавець, історик, і дослідник кінофільму.

Професор Гунчак спеціаліст по темах України, Росії, Польщі та національних меншостей України. В 1960-му році, Віденський Університет вручув йому докторант. Від того часу, професор Гунчак написав і редаґував двадцять-сім книжок на теми українських, російських, та єврейсько-українських стосунків, включно з 63-ма статтями та уступами. В листопаді 1993-го року, в Гаазі в Королівстві Нідерлани, він служив дорадником для Верховного Комісар’я CSCE (Конференції Безпеки і Співпраці в Европі) Національних Меншостей і Запобіжної Дипломатії. Професор Гунчак також здобув чисельні винагороди в Америці та в Україні за його академічні досягнення, як і за його внески до створення цивільного суспільства в Україні.

“ГОЛОДОМОР: Геноцид України в роках 1932-33”, це документальний фільм у процесі виготовлення фірмами Tomkiw Entertainment і Moksha Films. Виготовлення цього кінофільму збігається з 75-ою річницею Голодомору, геноциду українського народу в роках 1932-33.

В ранніх 1930-их роках Україна була житницею Радянського Союзу. В неї був багатий урожай, але люди вмирали з голоду. Щоб зламати силу волі українських селян та щоби забезпечити колетивізацію усіх українських земель, Йосиф Сталін призначив військо жорстоких, добре-нагодованих активістів комуністичної партії, щоби кофіскували весь зібраний урожай зернових та усі продукти харчування зі сіл. Внаслідок цієї геноцидної постанови до кінця 1933-го року майже 25 процентів українського населення – 7 до 10 мільйон людей, включно з 3-ма мільйонами дітей – загинуло.

Зустрінувшися з таким терором, українці не мали можливості уникнути своєї жахливої долі та не мали змоги розпочати нове життя десь інше. Подорожування українцям було заборонене і вони були змушені залишалися в тюрмах голоду у своїх власних селах.

Зараз Томків і Лей зробили п’ятихвилинний анонс про цей кінофільм і намагаються знайти фінансування цього документального фільму. Лей каже: “Я щиро відчуваю, що про цю тему треба більше говорити і її потрібно занести на головну кінематографічну арену. Немає більш ефективного способу ввійти у всі доми і серця ніж через кінофільми.”

Щоб оглянути анонс цього кінофільму чи щоби долучитися до фінансування цього кінофільму, просимо заглянути на веб-сторінку www.HolodomorTheMovie.com.

Допоможіть світові нарешті пізнати про голодомор в Україні – “Найбільший обман. Найкраще збережену таємницю.”

“Історія не знає іншого злочину такого характеру і такої важливостi.”

Info@HolodomorTheMovie.com

Holodomor the Movie LLC, 8306 Wilshire Boulevard
Suite #947, Beverly Hills,
CA 90211, USA